Na życie patrzysz bez emocji? No to nie tworzysz tylko wykonujesz.
Sztuka bez emocji jest jak ciasto czekoladowe bez cukru.
Zaklajstrowuje (…) Następnym razem, kiedy będziesz malowała drzewa, nie
myśl o drzewach. Myśl o miłości, nienawiści, radości albo wściekłości, o
czymś, co cię porusza, od czego pocą ci się ręce albo zwijają palce
stóp. Skup się na tym uczuciu. Gdy ludzie nie wyrażają siebie, umierają
po trochu. Nie uwierzyłabyś, ilu dorosłych jest martwych w środku – idą
przez życie, nie wiedząc, kim są, i czekają tylko, aż coś załatwi sprawę
– zawał, rak albo jakaś ciężarówka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
UWAGA
Anonimowi nie są publikowani